Kasia Dusik psychoterapeuta

mgr Katarzyna Dusik

Nazywam się Katarzyna Dusik i jestem psychoterapeutą Gestalt, ukończyłam Szkołę Psychoterapii i Treningu Grupowego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Moje doświadczenie zdobywałam na licznych stażach:

  • W Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień
  • W Ośrodku Interwencji Kryzysowej 
  • W Szpitalu im. Babińskiego

Jestem także twórcą warsztatów dla kobiet „Uaktywnij swoje piękno”, gdzie pomagam kobietom dostrzec ich piękno, na nowo odkryć siebie i przywracam im wiarę we własne możliwości. 

Jestem zwolenniczką wykorzystywania ruchu jako elementu terapii. Wykorzystuję tutaj moje bogate doświadczenie jako instruktora i fitness coucha. Od 12 lat jestem wykładowcą akademickim w PPWSZ w Nowym Targu na kierunku Turystyka i Rekreacja Ruchowa. Posiadam prestiżowy tytuł APF Instruktor oraz liczne szkolenia z zakresu fitness w Polsce (i za granicą). Od ponad 20 lat pracuję z grupami prowadząc zajęcia grupowe przy muzyce, warsztaty, eventy taneczne, a także zajęcia indywidualne. 

Wieloletnia praktyka oraz niezmienne zamiłowanie do pracy pozwalają mi na dzielenie się doświadczeniem i wsparciem jako trener oraz terapeuta, zarówno indywidualny jak i grupowy.

zdjecie-grazynki

Grażyna Woźniak

Współorganizatorka warsztatów dla kobiet "Uaktywnij swoje piękno". Projektantka mody, stylistka realizująca się m.in. w modzie artystycznej. Jest doświadczoną malarką, która nieprzerwanie tworzy bardzo oryginalne projekty ubrań.

Pomoże Ci odrodzić Twój wizerunek oraz uchwyci odpowiednie proporcje Twojej sylwetki. Razem z nią popracujesz nad stylizacją nowych strojów; przerobionych tak, abyś czuła się w nich szczupło, świeżo – po prostu rewelacyjnie.