IMG_0225

mgr Katarzyna Dusik

Nazywam się Katarzyna Dusik i jestem psychoterapeutą Gestalt, ukończyłam Szkołę Psychoterapii i Treningu Grupowego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Moje doświadczenie zdobywałam na licznych stażach:

  • W Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień
  • W Ośrodku Interwencji Kryzysowej 
  • W Szpitalu im. Babińskiego

Jestem także twórcą warsztatów dla kobiet „Uaktywnij swoje piękno”, gdzie pomagam kobietom dostrzec ich piękno, na nowo odkryć siebie

i przywracam im wiarę we własne możliwości. 

Jestem zwolenniczką wykorzystywania ruchu jako elementu terapii. Wykorzystuję tutaj moje bogate doświadczenie jako instruktora i fitness coucha. Od 12 lat jestem wykładowcą akademickim w PPWSZ w Nowym Targu na kierunku Turystyka i Rekreacja Ruchowa. Posiadam prestiżowy tytuł APF Instruktor oraz liczne szkolenia z zakresu fitness w Polsce (i za granicą). Od ponad 20 lat pracuję z grupami prowadząc zajęcia grupowe przy muzyce, warsztaty, eventy taneczne, a także zajęcia indywidualne. 

Wieloletnia praktyka oraz niezmienne zamiłowanie do pracy pozwalają mi na dzielenie się doświadczeniem i wsparciem jako trener oraz terapeuta, zarówno indywidualny jak i grupowy.

IMG_9930

Małgorzata Kałuża

Współorganizatorka warsztatów "Piękna i Zdrowa". Z wykształcenia architekt, gospodyni góralskiego, drewnianego Domu Pod Jasieniami w Poroninie, w którym odbywają się ciekawe wydarzenia, warsztaty, plenery. Podczas naszych warsztatów Małgosia dba o ciepłą, rodzinną atmosferę, pilnuje pory picia aloesu i spożywania innych pysznych i zdrowych posiłków.

IMG_9537

Dorota Streszewska

Artysta plastyk, manager firmy Forever. Dorota jest kopalnią wiadomości na temat aloesu, który jest podstawą programu oczyszczającego organizm - Clean 9, a także innych naturalnych produktów, wspierających nasz organizm na drodze do prawidłowego funkcjonowania i dzieli się z nami tym doświadczeniem.