ZAPRASZAMY NA WARSZTATY ODCHUDZAJĄCO-TERAPEUTYCZNE " OBUDŹ SWOJE CIAŁO"

warsztaty dla kobiet
Zamierzasz wakacje spędzić w mieście? Jesteś zapracowaną kobietą, która nie ma chwili wolnego czasu dla siebie? Nie zmieniaj swojego grafiku, a zmień swoje nawyki! Ekspresjasiebie rusza z nową inicjatywą! Wszystkie zapracowane i zajęte kobiety zapraszamy na WARSZTATY ODCHUDZAJĄCO-TERAPEUTYCZNE „OBUDŹ SWOJE CIAŁO”Co dla Ciebie przygotowaliśmy: 
  •  Będziemy się spotykać trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy oraz czwartki, aby wspólnie trenować, rozmawiać o Twoich nawykach żywieniowych i rozpocząć Twoją metamorfozę.
  • W poniedziałki i środy zaprosimy Cię na wspólny trening z trenerką personalną, instruktorką fitness i psychoterapeutką Gestalt Katarzyną Dusik, która dodatkowo opowie Ci o zdrowym żywieniu i pomoże zmienić Twoje nawyki. Dzięki Kasi dowiesz się, jak przyjemne mogą być treningi i że ruch jest Twoim najlepszym przyjacielem. 
  • W czwartki zaprosimy Cię na 3,5 h spotkanie z terapeutą, gdzie przyglądniemy się Twojemu sposobowi myślenia i sprawimy, że poczujesz się pięknie w swoim ciele niezależnie od rozmiaru. 
  • Spotkasz z nami stylistkę ubioru, która pokaże Ci, co warto nosić, aby podkreślić Twoje piękno. 
  • I wiele, wiele więcej!
TERMIN I MIEJSCE:

Startujemy 25 czerwca, a kończymy 25 lipca. Na treningi zaprosimy Cię w plener, na spotkania z terapeutą do naszego gabinetu. Nie martw się czasem – godziny dopasujemy do Twojego grafiku! 
ZAPISY:
Zapisów można dokonywać, pisząc na adres: kontakt@ekspresjasiebie.pl – wpisując swoje imię, nazwisko, kontakt telefoniczny lub telefonicznie: 606 294 460 (jeśli nie odbierzemy, wyślij nam smsa, na pewno się odezwiemy). 

CENNIK:
  • 590 zł  przy zapisie do końca maja 2018 roku 
  • 690 zł przy zapisie do 10 czerwca 2018 roku 
  • 790 zł przy zapisie po 10 czerwca 2018 roku 
    W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@ekspresjasiebie.pl lub telefonicznie: Katarzyna Dusik: 606 294 460.